جهت مشاهده تخفیفات و بروز رسانی سایت عضو کانال تلگرام ما شوید

جهت مشاهده تخفیفات و بروز رسانی سایت پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

آموزش ایجاد افکت دابل اکسپوژر در فتوشاپ

افکت دابل اکسپوژر

افکت دابل اکسپوژر در فتوشاپ

در این آموزش فارسی به شما نشان داده می شود که چگونه افکت دابل اکسپوژ را در فتوشاپ ایجاد کنید پیش از این در خصوص آموزش افکت دابل اکسپوژر بر روی وب سایت آموزش هایی قرار گرفته بود که باز خورد بسیار خوبی هم داشت اینبار با تکنیک جدیدتری این آموزش را برای شما آماده کردیم برای دریافت فایل های آموزشی و ویدیویی آموزشی می توانید از باکس دانلود اقدام به دریافت آموزش کنید

دبل اکسپوژر تیتراژ سریال True Detective

برخی از افکت های تصویری و ویدیویی هستند که باید ایجاد مجدد آن ها را یاد بگیرید. در همین رابطه تیتراژ آغازین سریال مشهور True Detective یکی از مثل های قابل لمس است. ایجاد افکت های تصویر در تصویر (تکنیک نوردهی دوگانه در عکاسی) که با نام دابل اکسپوژر (Double Exposure) شناخته می شود یکی از قابلیت های محبوب فتوشاپ به شمار می رود.

دانشی ساده پشت تکنیک Double Exposure نهفته است

نوردهی چندگانه در اصل با ترکیب یک فیلم با چند عکس و انتقال یک تصویر به تصویر دیگر ایجاد می شد. در این افکت نیز اساساً محتوای یک تصویر به دیگری انتقال پیدا می کند. کیفیت کلی دابل اکسپوژر به چند عامل همچون اندازه تصویر و میزان تصحیح رنگ بستگی دارد.

یک افکت دابل اکسپوژر خوب برخی از محتوای دو تصویر را حفظ می کند به طوری که یک تصویر به راحتی به تصویر دیگر تبدیل می شود. مثال این مورد را می توانید در تصویر زیر ببینید بهترین تصاویر خلق شده با استفاده از تکنیک دابل اکسپوژر معمولاً از تصویر انسان یا حیوان به عنوان تصویر اصلی و تصویر یک منظره به عنوان تصویر انتقال یافته استفاده می کنند. بنابراین بگردید و بهترین هدف ها را برای پیاده سازی این تکنیک پیدا کنید.

این آموزش برای شما تهیه شده است پس نظر شما برای ما با اهمیت می باشد هرگونه سوالی دارید می توانید در بخش دیدگاه های همین مطلب بپرسید